Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Режим роботи
+38 097 358-43-23
Телефон
club@super-znujka.in.ua
Служба підтримки

Правила користування дисконтною картою «Супер Знижка»

Дисконтна картка «Супер Знижка» надає її власникові право на отримання знижок в магазинах (підприємствах), перерахованих в каталозі Клубу. Переконайтеся, що компанія є партнером Дисконтного клубу «Супер Знижка»: про це свідчить наклейка «Тут діє програма Дисконтного клубу «Супер Знижка»»на вході і на касі.

Також інформація про партнерів клубу публікується на сайті http://super-znujka.in.ua.

 - При покупці товарів і послуг пред'являйте свою дисконтну карту продавцеві до підрахунку вартості покупки.

 - При відвідуванні ресторанів пред'являйте картку до замовлення страв, так як рахунок, виписаний відразу після замовлення, зміні не підлягає.

 - При необхідності підпишіть квитанцію обліку знижки.

 - Про зміну Вашого телефонного номера та інших анкетних даних просимо своєчасно повідомляти по e-mail: club@super-znujka.in.ua

Представлені знижки не підсумовуються зі знижками під час проведення компаніями акцій.

Організатор дисконтного клубу «Супер Знижка» не несе відповідальності за якість товарів (послуг), запропонованих Партнерами Клубу, а також за ліквідацію і зміну права власності вказаного на сайті чи в каталозі магазину (підприємства).

Докладніше про те, як користуватися Дисконтної карткою «Супер Знижка»

Ви вже стали власником Дисконтної картки «Супер Знижка» (про те, як і де її придбати, ви можете прочитати в розділі «Замовити карту»).  Наприклад, Ви вирішили придбати товар чи знайти необхідну Вам послугу. Не проблема! Відкрийте каталог і знайдіть там відповідний розділ.

Для кожного магазину (підприємства) в каталозі чи на сайті Клубу, проставлені розміри знижок, на отримання яких ви тепер маєте повне право, як власник Дисконтної картки «Супер Знижка».

Крім того, на сайті http://super-znujka.in.ua та в каталозі вказані адреси та телефони магазинів (підприємств), які нададуть вам знижки.

 Тепер, коли ви прийшли в обраний вами торгівельний заклад і вирішили, який товар чи послугу варто придбати, пред'явіть Дисконтну карту «Супер Знижка» перед тим, як оплатити вашу покупку.

Відмова надати знижку

Організатор дисконтного клубу «Супер Знижка» постійно стежить за тим, щоб Партнери дисконтного клубу сумлінно виконували свої зобов'язання по відношенню до власників дисконтних карт.

Кожен Партнер дисконтного клубу, укладає договір з Організатором програми відповідно до якого Партнер несе відповідальність за відмову у наданні знижок.

Компанія-Партнер клубної програми має право відмовити в наданні знижки у разі, якщо:

 - не була пред'явлена ​​Дисконтна карта «Супер Знижка» до початку підрахунку суми;

- пред'явлена ​​карта з закінченим терміном дії;

- пред'явлена ​​карта  містить пошкодження через які  її неможливо використовувати;

У разі відмови надати знижку по карті, без поважної на те причини:

- спробуйте поговорити із адміністрацією Партнера - можливо, співробітник підприємства нещодавно приступив до роботи і не проінформований про Клубну програму;

- уточніть П.І.Б. співробітника, який відмовив у наданні знижки і попросіть його розписатися на чеку;

- при розрахунку вимагайте касовий чек (квитанцію) із зазначенням вартості товару і фактично сплаченої суми;

Зв'яжіться протягом 3-х днів після отримання чека (квитанції) з дисконтними клубом «Супер Знижка» за телефоном:  097-358-43-23 і повідомте про дану проблему.

По телефону 097-358-43-23 ви можете отримати відповіді на всі ваші запитання, запропонувати магазин (підприємство) для включення в каталог, висловити всі побажання.

© Copyright 2019 Портал для підприемців. Всі права захищено.