Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Режим роботи
+38 097 358-43-23
Телефон
club@super-znujka.in.ua
Служба підтримки

Дисконтна електронна картка «Супер Знижка» надає її власникові право на отримання знижок в магазинах (підприємствах), перерахованих в каталозі Клубу. Переконайтеся, що компанія є партнером Дисконтного клубу «Супер Знижка»: про це свідчить наклейка «Тут діє програма Дисконтного клубу «Супер Знижка»»на вході і на касі.

Також інформація про партнерів клубу публікується на сайті https://super-znujka.in.ua.

Організатор дисконтного клубу «Супер Знижка» не несе відповідальності за якість товарів (послуг), запропонованих Партнерами Клубу, а також за ліквідацію і зміну права власності вказаного на сайті чи в каталозі магазину (підприємства).

Докладніше про те, як користуватися Дисконтної карткою «Супер Знижка»

Ви вже стали власником електронної дисконтної картки «Супер Знижка» .  Наприклад, Ви вирішили придбати товар чи знайти необхідну Вам послугу. Не проблема! Відкрийте каталог і знайдіть там відповідний розділ.

Для кожного магазину (підприємства) в каталозі чи на сайті Клубу, проставлені розміри знижок, на отримання яких ви тепер маєте повне право, як власник Дисконтної картки «Супер Знижка».

Крім того, на сайті https://super-znujka.in.ua та в каталозі вказані адреси та телефони магазинів (підприємств), які нададуть вам знижки.

 

Надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  всі ваші запитання, пропонуйте магазин (підприємство) для включення в каталог, висловлюйте всі побажання.

© Copyright 2019 Портал для підприемців. Всі права захищено.