Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Режим роботи
+38 097 358-43-23
Телефон
club@super-znujka.in.ua
Служба підтримки

Дисконтна політика

Чи варто таке розміщувати?

Не секрет, що основою розвитку і руху будь-якого підприємництва є попит. Як відомо попит народжує пропозицію, але що робити, якщо пропозицій більше, ніж попит і як зробити свій бізнес рентабельним серед інших пропозицій? У цьому випадку в битву за клієнта повинні вступити маркетинг і реклама, але чи не вийде так, що реклама «з'їсть» весь дохід, що надходить від неї. На жаль, але так часто буває. 


Дисконтна політика.
Крім зазначеного вище є інші маркетингові винаходи і прийоми для залучення клієнтів. Одним з них є дисконтна політика. Підприємці починають виготовляти свої дисконтні карти і застосовувати різні системи знижок і заохочень для своїх покупців. Певною мірою, це має позитивний ефект, але тільки частково. Уявіть клієнта з купою дисконтних карт, серед яких він, вже стоячи на касі, намагається знайти потрібну, а потім раптом згадує, що саме та потрібна карта, залишилася вдома, у родича, знайомих або просто загубилася. Більшість людей взагалі носять тільки ту кількість карт, які поміщаються в гаманець, а це дві-три-чотири. Як бути?
Бачачи саме таку картину, ми створюємо єдину “електронну” програму лояльності. Єдина електронна карта, яка замінить тисячі інших карт.

Іншими словами програма лояльності Супер Знижка - це тісні і прямі взаємовідносини між продавцем і клієнтом без посередників, без нав'язливої ​​реклами, все по суті, з максимальною ефективністю, зручністю і зекономленим часом.
Чому саме "Супер Знижка"?
Якщо з клієнтами, так чи інакше все зрозуміло, то, що отримують взамін підприємці?

Нижче ми розкриємо декілька ключових моментів, які вже можна застосувати для розвитку вашого бізнесу.
Очевидні переваги для наших партнерів:
• У наших партнерів відсутня необхідність витрачатися на розробку і виготовлення своєї дисконтної програми лояльності, "розкручувати" її, переконуючи клієнта, що ось саме вона буде потрібна клієнту кожен день. • Ми надамо Вам допомогу в розробці ефективної дисконтної програми, яка буде відповідати критеріям Вашого бізнесу.
• Ви скорочуєте витрати на друк і розповсюдження листівок, так як можливість вказувати ваші ключові слова в нашій пошуковій системі створює для вас цільову аудиторію.
• Ви скорочуєте витрати на рекламу.
• Ми не нав'язуємо вам, якою має бути ваша знижка і умови для її отримання клієнтами.
• Ви можете застосовувати всю різноманітність і міць дисконтних програм, забезпечуючи свій бізнес прибутком, а Ваших клієнтів позитивними емоціями і зекономленими коштами.
• Ви можете через електронну дисконтну карту "Супер Знижка", проводити маркетингові дослідження конкретної ЦА (вподобання продукції, частота відвідування закладу, середній чек і т.д. ).

Кожен клієнт програми може відправити вам відгук, і він дійде до вас гарантовано і не "загубиться" по дорозі серед недобросовісного персоналу. • Із застосуванням дисконтної політики для вас відкриваються безмежні можливості для дуже гнучкого і ефективного маркетингу, по залученню цільової аудиторії в ваш бізнес.

© Copyright 2019 Портал для підприемців. Всі права захищено.